Велосипедний пробіг учнів недільної школи з відпочинком на природі

Загальний збір учнів з велосипедами відбувся 5 червня о 13.00 на території храму.

Отримавши благословення від настоятеля і пройшовши короткий інструктаж, колона велосипедистів вишикувалась в дорогу. Загальна фотографія – і колона рушає. Попереду і позаду супроводжують батьки. По вулиці Моторній, у бік об’їзної дороги на Полтаву, колона проходить до озера Шпакове. На березі озера, заздалегідь приготувавшись, її зустрічає майстер шашличних справ – Іван Пойда та сім’я.

Учні ставлять велосипеди між деревами на парковку, а самі, розділяючись по групам, вибирають для себе ігри. На березі озера хлопці й дівчата грають в бадмінтон. На галявині між деревами поставлена мала палатка, а неподалік на розкинутих по траві каріматах змагаються шашкісти і шахматисти. Інші групи бігають у футбол або грають у волейбол. Між усіма панує атмосфера взаємоповаги та слухняності.

Мами, розклавши покривала на траву, приготовляють трапезний стіл для всіх.

І ось найторжественіша частина відпочинку: майстер шашличних справ, Іван Пойда, подає готові шашлик та сосиски.

Спільна молитва на благословення трапези, і всі, зголоднілі і радісні, приступають до неї. По завершенню відпочинка було розглянуто питання по підготовці і проведенню екзамену пройденого навчання, а також підготовки до концертного виступу, який відбудеться в день Святої Троїці. Склавши подяку за смачу вечерю і прибравши все після себе, колона відправилась додому.

Слава Богу за все батька і учням за свято!

One thought on “Велосипедний пробіг учнів недільної школи з відпочинком на природі”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *