Святкова лінійка і посвячення нового класу недільної школи

З красивою вивіскою і гарно убрана різнокольоровими кульками зустрічає нова будова недільної школи при Свято-Іллінському храмі на перший дзвінок перших своїх учнів з батьками. Це свято для нашої парафії також присвячене до Дня міста Дніпра, таку невеличку лепту вклала Березанівка у святкування Дня рідного міста.

У президію урочистої лінійки запрошені: ігуменя жіночої обителі м.Дніпра – матушка Наталія (Кудрянська), директор школи №117 – Валентина Іллівна Герасименко, представник штабу Національного захисту Дніпропетровської області і ПСПОП «Дніпро-1» – Павло Закіпний; а також викладачі недільної школи: матушка Зоя, викладачі англійської мови (вчитель англійської мови школи №114 – Наталія П’ятниця і керівник сайту храму – Іван Пойда), завуч школи №117 – Таїсія Мусієнко, яка викладатиме урок вишиванки.

Під музичний супровід з дверей храму у вишиванках двома шеренгами вийшли учні недільної школи на святкову лінійку зі щасливими усмішками на устах.

Віршовим сценарієм, який вели самі учні, розпочалось торжество, вручивши гостям і вчителям букети синьо-жовтих хризантем.

Команда роєвого школи Миколи Прокопенка: «Школо, кругом! До прапора кроком руш!», надала величності, де під виконання Гімну України було піднято Державний прапор.

Продовжились виступи учнів віршами, піснями і танцями. Кульмінаційним і прекрасним моментом стала урочиста хода найменшого покоління недільної школи зі своїми рідними з кольоровими повітряними кульками в руках і рюкзаками на плечах, в яких були любимі іграшки та ляльки. Слова, сказані Марієчкою Бутіною :«Прийміть такими, якими ми є», зустріли усі емоційними виголосами: «Молодці! Приймаємо!».

Добрі і щиросердечні привітання в адресу недільної школи сказали представник полку «Дніпро-1» Павло Закіпний і директор школи №117 Валентина Іллівна Герасименко.

По закінченні протоієрей о.Анатолій Кравченко, якому допомагав настоятель храму протоієрей о.Євген Добрянський, посвятив нову будову школи, окропивши усіх водою, хто прийшов на свято освячення. З подячним словом до всіх звернувся настоятель храму о.Євген. А згодом усіх запросили на «фуршет», приготовлений батьками учнів недільної школи.

Зі святом, рідне місто Дніпро, і в добру дорогу, школо!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *