Свято Першого дзвоника в учбових закладах Дніпра. Із ювілеєм, 55-ти річчям, рідна Березанівська школо №117 м.Дніпра!

Осіння дощова погода не була на заваді проведення урочистої лінійки Першого дзвоника у СШ№117, яка сьогодні відзначала свій ювілей – 55-ти річчя.

По благословенню правлячого архієрея УПЦ КП м.Дніпра єпископа Симеона, директором навчального закладу Герасименко Валентиною Іллівною у президію свята були запрошені настоятель храму св.пророка Божого Іллі протоієрей о.Євген і матушка Зоя Добрянські, для яких навчальний заклад є найріднішим, бо в ньому на відмінно навчаються їхні діточки – Віринея і Марія-Магдалина, які приймають найактивнішу участь у житті закладу, а також основу недільної школи становлять учні його.

Радісні і щасливі два класи першачків з першими своїми вчителями пройшли урочисте коло пошани посеред лінійки, сильними оплесками зустрічаючи їх, раділи батьки і безліч людей, що прийшли на свято.

Прозвучав Гімн України, і кращі учні школи урочисто підняли на флагштоці державний прапор, і привітальне слово директора дало зелене світло на відкриття святкової лінійки.

Саша Демуш, учениця перших класів загальноосвітньої і недільної шкіл, зі щасливою усмішкою на обличчі, на плечі старшокласника зі дзвоником у руках сповістила про перший дзвінок у новому навчальному році на урок. Всі учні зі своїми класними керівниками з благословенням протоієрея о.Євгена заходили у школу у навчальні класи.

Так розпочались уроки у ювілейному навчальному закладі СШ №117.

Учні недільної школи були учасниками святкових лінійок у різних школах Дніпра, де вони навчаються, а саме: СШ №9, СШ№ 116, СШ №142 і інші.

Будьте мудрими і розумними, учні, будуйте у Бозі сильну, міцну і багату державу – Україну!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *