Неділя 12-та після П’ятидесятниці. Сповідь і причастя перед початком навчального року

Напередодні недільного дня, під час вечірнього богослужіння, очолюваного протоієреєм о.Анатолієм, відбулась сповідь всіх, хто готувався до навчального року, яку провів настоятель храму протоієрей о.Євген.

А вже недільного ранку гарно одягнені діти з батьками були учасниками божественної літургії, на якій кожний причастився Тіла і Крові Господньої. Також ще міг сповідатися той, хто по якійсь причині не зміг бути на вечірньому служінні. Радісні і щасливі першачки, вишикувавшись у шеренгу, з гордістю підходили до Чаші зі Святими Дарами, голосно вимовляючи свої імена, за ними приймали причастя всі учні, студенти, викладачі і вчителі.

Багаторічна традиція – дарувати першокласникам срібні хрестики доповнилась врученням «Свідоцтва про першу Сповідь», церемонія вручення відбувалась після прочитаної молитви на благословення учнів і викладачів на початок навчального року. Згодом всі були окроплені освяченою водою і помазані св.єлеєм.

Благословенне слово виголосив настоятель храму протоієрей о.Євген, водночас привітавши іменинників: великого помічника храму Цимбала Вадима, младенця Ігора – внука о.Анатолія і отроковицю Софію з Днем народження і вручив їм сувеніри.

Від імені матушки Зої і батьків дітей всіх було запрошено до трапезного столу із солодощами, фруктами і напоями, які приготували умілі руки.

Нехай ласка Божа допомагає кожному у навчанні!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *