ІІ-й міський Православний велопробіг на Березанівці

Настоятель і миряни храму не можуть жити таким собі спокійним життям, а стараються весь час бути у бурхливому житті, щоб розумними і сильними духом і тілом виростали діти, щоб храм Пророка Іллі був завжди на устах, і щоб всі знали про рідний край – Березанівку.

Тому традиційним стає велопробіг під егідою Дніпровської Єпархії УПЦ КП на базі Свято-Іллінської парафії, по вулицях Березанівки.

Вдруге поспіль очолює марафон Преосвященійший владика Симеон з міським духовенством і семінаристами, до яких приєднались жителі Березанівки і гості.

Вступний виступ організували учні недільної школи: Віринея Добрянська, Дарина Цимбал і Миколай Прокопенко, які своїми голосами задали доброго настрою на старт.

Рука на серці у кожного під час Гімну України і підняття Державного прапора жертводавцем В’ячеславом, прочитана молитва на подорож протоієреєм о.Анатолієм Кравченко і окроплення святою водою усіх учасників, а також благословенне слово владики Симеона налаштувало всіх на старт. Стартову хвилину прикрасив випуск дітьми жовто-блакитних повітряних кульок у небо.

Вмикається сирена поліцейського автомобіля, який супроводжує колону, і велопробіг стартує.

Жителі Березанівки радісно зустрічали учасників велопробігу біля своїх домівок, вигукуючи «Слава Україні!», «Молодці!». Восьмикілометровий маршрут пройшов легко і швидко, і кожен повернувшись на територію храму ділився своїми емоціями, і жаліли, що така коротка була дистанція.

По закінченні велопробігу на всіх чекав Березанівський борщ і інші страви.

У здоровому тілі – здоровий дух!

Слава Богу, свято вдалося!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *