14-та неділя після П’ятидесятниці. Собор прпп. отців Києво-Печерських, в Дальніх печерах (прп. Феодосія) спочилих. З Днем міста, славетний, рідний Дніпро

Господь дав нам життя, дав нам все для нього у цьому чудово створеному земному світі, надав Святе причастя, щоб бути з Ним. Через своїх священників, посланих для навчання дітей своїх, Господь скликає на велику весільну трапезу у Храми Божі, де Він перебуває у Дусі Святому.

В цей день храми міста Дніпра на літургіях і молебнях складають молитви за рідне місто Дніпро, за всіх, хто проживає у ньому, не звертаючи уваги на колір шкіри, віросповідання.

Ми живемо у славетному місті, яке є складовою і невід’ємною частиною великої вільної держави – Україна, і найпершим її захисником стало воно. Дніпру слава і честь.

Літургію у храмі очолив протоієрей о.Анатолій Кравченко. Молитовне правило за неньку-Україну, воїнів, які захищають її, многоліттям на адресу жителів м.Дніпра, а також іменинників – Стаса Полюка та Джебулду Олександра, батьків учнів недільної школи, завершилось богослужіння.

Многії і благії літа тобі, Дніпро!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *