Православний велопробіг патріотів Дніпра

12.00 – Під егідою Дніпропетроської єпархії УПЦ КП від Іллінського храму стартував 1-й Православний велосипедний велопробіг міста Дніпра на відстань 8-ми кілометрів по території Березанівки. Його засновником і головою у колоні велосипедистів став сам правлячий архієрей владика Симеон, з яким були учасники: священство і черниці, прислужники і студенти Дніпропетровської семінарії, учні недільної школи храму і вчителі світських шкіл, діти від 5 років і старші, батьки і бабусі з внучатами. В солідарності за мир і спокій з нами приймали участь члени Ісламського Культурного  центру м.Дніпра, також представник товариства велосипедистів міста Сергій Малік і всі, хто бажав насолодитись атмосферою збагачення здорового духу у здоровому тілі.

На початку відбулась урочиста церемонія відкриття велопробігу, яку провели ведучі-учні недільної школи: Віринея Добрянська, учениця 7 класу, Вероніка Кольцова, учениця 8 класу СШ №117, і Дар’я Цимбал, учениця 7 класу СШ №142. Прапор-реліквія недільної школи з автографами воїнів з АТО владикою Симеоном урочисто вручено Миколаю Прокопенко, учню ІІІ класу недільної школи і учню 8 класу СШ№117 для головування у колоні.

Після Державного Гімну і підняття прапора України молодшими учасниками пробігу були випущені у небо сині і жовті кульки, а слово привітання і благословення владики Симеона дало зелене світло для початку велопробігу. Першими у коротеньку дистанцію, супроводжені поліцейською машиною, вирушили найменші учасники пробігу.

По закінченні кожен з учасників поділився своїми піднятими емоціями від пройденого шляху, а потім пригощались смачним березанівським борщем та гарячими стравами і чаєм, приготовленими в казанах на вогні умілими золотими руками господинь.

2 thoughts on “Православний велопробіг патріотів Дніпра”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *