Свято-Іллінська недільна школа Богослів’я

Започаткування недільної школи при храмі мотивувалось відвідуванням великої кількості дітей богослужінь і прийняттям Святого Причастя. Діти і учні завжди брали активну участь у зустрічах архієрея, даруючи своїми голосами велику радість і торжество. Вони, одягнені у вертепний одяг, оповіщали від дому до дому на Березанівці радість Різдва Христового. Перші такі вертепи були створені у 2003-2004 роках. Коли об’їзна дорога на Полтаву проходила по вул.Передовій, і всі великі вантажівки рухались нею, то бачили Різдвяній вертеп, який йшов вулицею, зупинялись і голосно аплодували їм, промовляючи:

«Ми таке бачили тільки по телевізору!»

Більшість з тих «вертепів» вже мають своїх дітей, які відвідуватимуть уроки недільної школі.

Саме продуктивно запрацювала школа у 2015 році, і до сьогоднішнього дня Школа складається з двох класів: молодшого і старшого, з вивченням Старого і Нового Заповітів, Життя Святих, уставу Православної Церкви. В кінці навчального року складаються іспити з пройденого матеріалу. На престольному святі правлячим архієреєм вручаються свідоцтва про закінчення навчального року.

У другу неділю вересня проводиться урочиста лінійка відкриття нового навчального року. До багатьох свят учні недільної школи готують великі концертні програми і виступи.

Самі учні через сторінку бажають щирого спілкування з іншими недільними школами, як міста нашого, так і України.

Детальніше про успіхи школи розповімо.

УПЦ КП, Дніпроптеровська Єпархія